سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی و حفظ اطلاعات اطلاعات کاربران در اینترسافت


اینترسافت معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات اینترسافت و نیز راهکارهای اینترسافت برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت اینترسافت توضیح داده شده است.
محتویات سند سیاست محرمانگی
• این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که اینترسافت از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده اینترسافت از این اطلاعات را نیز به طور شفاف اعلام می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران اینترسافت را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
• این سند به مواردی که در اختیار اینترسافت نیست و اینترسافت هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات اینترسافت و افراد ثالثی که در استخدام اینترسافت نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
• شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت اینترسافت اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار اینترسافت قرار می دهید.
• پس از ورود به سایت اینترسافت شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات اینترسافت نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
• اینترسافت کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
• اینترسافت به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت اینترسافت اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های اینترسافت و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
• اینترسافت از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات اینترسافت، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
• اینترسافت اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
o در صورت ادغام اینترسافت در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات اینترسافت یا خروج کامل پرسیده می شود.
o در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
o در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از اینترسافت بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
• اینترسافت ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت اینترسافت از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
• شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت اینترسافت تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در اینترسافت آن ها را در سایت اینترسافت وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد اینترسافت ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
• شما می توانید به طور کامل از اینترسافت و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از اینترسافت حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.
محدودیت دسترسی به اطلاعات
• اینترسافت دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات اینترسافت یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
• اینترسافت جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد و تمام تلاش خود را در حفظ این اطلاعات خواهیم کرد.
• اینترسافت در تلاش است که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی نگه داری خواهد کرد. اینترسافت تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) اینترسافت مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.
سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت اینترسافت نیستند و اینترسافت در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی اینترسافت نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.
تغییرات در این سیاست ها
اینترسافت حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت اینترسافت خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .
پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از بخش پشتیبانی آن را با تیم اینترسافت در میان بگذارید.

 

طراحی و توسعه منحصر به فرد توسط تیم اینترسافت

هاست لینوکس

هاست پربازدید

هاست ارزان

ثبت دامنه

دامنه ارزان

خرید سرویس اختصاصی

هاست وردپرس